tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 212 konna MV Agusta F4 RC - pierwsze zdjęcie na wolności
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

212 konna MV Agusta F4 RC - pierwsze zdjęcie na wolności

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.03.17, 13:55 3 Drukuj

Ten motocykl oficjalnie ma zostać zaprezentowany w Madrycie za jakiś czas, ale nie było trudne do przewidzenia, że ktoś cyknie mu fotkę i wrzuci do Internetu. Dlaczego powinniście się zainteresować tym sprzętem? Po pierwsze dlatego, że ma 212 KM i jest repliką wyścigową.
NAS Analytics TAG
Po drugie dlatego, że na sucho waży 175 kg. Brzmi ciekawie? Czy widzicie, co pisze na owiewce? Tak, przy tym sprzęcie majstrowali ludzie od AMG, który jest obecnie partnerem włoskiego koncernu. F4 RC jest drogową, homogolacyjną wersją wyścigowej F4 RC WSBK i aby stać się jej posiadaczem trzeba będzie ściągnąć ze swojej  czarnej karty kredytowej 36,900 Euro. Przynajmniej we Włoszech. Spodziewajmy się limitowanej sprzedaży. I tego, że będzie urywała przyspieszeniem ręce. Więcej szczegółów wkrótce. Swoją drogą, co sądzicie o tym designie i malowaniu?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę