tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta F3 RC i F3 AMG - na bogato Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta F3 RC i F3 AMG - na bogato

Autor: Beavis 2015.09.22, 08:56 Drukuj

Producent motocykli z Varese zaprezentował dwie nowe odmiany modelu F3.

Dosłownie kilka dni temu, podczas targów samochodowych we Frankfurcie, na stoisku AMG pokazano koncepcyjny model F3 AMG. Od standardowej 800-ki edycja AMG różni się limitowaną kolorystyką i detalami. F3 AMG niestety nie posiada zmian w jednostce napędowej czy zawieszeniu, powstało tylko i wyłącznie po to by wzbudzać zachwyt i zainteresowanie. A szkoda! MV Agusty oczywiście są wystarczająco wyczynowe i wystarczająco drogie w seryjnej konfiguracji, ale ciekawie byłoby zobaczyć, co spece z AMG zrobiliby z motocyklem, gdyby dać im wolną rękę (i czy zrobiliby cokolwiek, biorąc pod uwagę fakt, że specjalizują się w czterech kołach).

NAS Analytics TAG

Drugą limitowaną edycją F3 będzie model F3 RC, zbudowany by uczcić udział fabrycznego zespołu w World Supersport. Niestety, w odróżnieniu od F4 RC (najmocniejszej drogowej wersji modelu), F3 RC poza malowaniem nie posiada żadnych poważnych zmian. Powstanie 100 sztuk F3 RC o pojemności 675 i 250 sztuk 800-ki. Każdy jeden egzemplarz zostanie podpisany przez zawodników MV, Julesa Cluzela i Lorenzo Zanettiego.

W pierwszej połowie tego roku Giovanni Castiglioni informował, że MV będzie koncentrowało się nad nową platformą czterocylindrową. Najprawdopodobniej już w przyszłym roku zobaczymy nowe wcielenie F4. W przypadku F3 nie spodziewałbym się spektakularnych zmian z najbliższym okresie, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że sam rynek nowych motocykli kategorii supersport jest mocno ograniczony. Stąd, na moje oko, pojawiać będą się kolejne pięknie wyglądające i odpowiednio kosztujące edycje limitowane.

Foto: MV Agusta

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę