tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa MV Agusta Brutale 675 w tym roku NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa MV Agusta Brutale 675 w tym roku

Autor: Beavis 2016.01.28, 09:26 Drukuj

Po premierze Brutale 800 MV Agusta planuje wprowadzenie nowej wersji modelu Brutale 675.

Głównym powodem odświeżenia gamy produktowej jest konieczność spełniania od 2017 roku norm emisji spalin Euro4, stąd obok Brutale 800 jeszcze w tym roku zobaczymy nowe Brutale 675. Informacja ta została potwierdzona podczas prasowej premiery 800-ki, która odbyła się w tym miesiącu w Hiszpanii. Model 675 ma być "zmniejszoną" i nieco tańszą wersją Brutale 800, co oznacza, że otrzyma pełen pakiet zmian obecnych w nowym modelu: od geometrii podwozia, przez systemy elektroniczne po piękny wygląd. Nowe Brutale 675 ma debiutować w drugim kwartale tego roku.

NAS Analytics TAG

Nie trudno się domyślić, że w tym roku wszystkie motocykle oparte o trzycylindrową platformę zostana zaktualizowane - także Dragster i wersje RR. W salonach ma pojawić się także limitowana edycja F3 AMG.

MV nie ukrywa pracy nad kolejną platformą silnikową, która miałaby zastąpić czterocylindrówkę. Biorąc pod uwagę świetne wyniki sprzedażowe, nie jest to przesadnie dziwne.

2015 rok był bardzo ważny dla MV Agusty. Ze startem Turismo Veloce stworzyliśmy pierwszą turystyczną MV Agustę, motocykl odróżniający się od konkurentów poprzez wprowadzenie nowego wymiaru przeżywania podróży. […] Ten model był ważnym czynnikiem w utrzymaniu wzrostu w sprzedaży i przychodu. Cieszę się także z naszego pierwszego wspólnego roku z partnerem, Mercedesem - AMG - komentował w zeszłym roku Giovanni Castiglioni, CEO MV gusty.

Nowe trzycylindrówki i teoretycznie nowe czterocylindrówki jeszcze w tym roku. Co jeszcze? Plotkuje się o możliwości stworzenie motocykla kat. A2. Jeżeli Ducati mogło sobie na to pozwolić (Scrambler) i osiągnąć sukces, a teraz w podobnym kierunku idzie inna europejska marka premium - BMW (G 310 R), to dlaczego MV Aguście miałoby się nie udać? Moim zdaniem jednak MV jak nikt musi dbać o prestiżowy wizerunek swojej marki i praca nad motocyklem o mniejszej pojemności byłaby bardzo ryzykowna.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę