tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta w salonach Mercedes-AMG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta w salonach Mercedes-AMG

Autor: Beavis 2016.02.02, 11:26 2 Drukuj

W ramach współpracy obu marek, motocykle MV Agusta będzie można zobaczyć i kupić w 127. salonach Mercedes-AMG.

Giovanni Castiglioni, CEO MV Agusty, podczas światowej premiery modelu Brutale 800 potwierdził, że na terenie Unii Europejskiej motocykle MV Agusta będą sprzedawane także poprzez sieć dealerską Mercedesa-AMG. AMG posiada 127. salonów w całej Europie.

NAS Analytics TAG

W zeszłym roku Dailmer (koncern posiadający w parasolu swoich marek Mercedesa oraz AMG) kupiło 25% udziałów włoskiego producenta motocykli, wprowadzenie MV do salonów AMG ma poprawić rozpoznawalność marki i sprzedaż.

Castiglioni wielokrotnie podkreślał, że celem na najbliższe lata jest zwiększenie sprzedaży do 20 000 jednostek rocznie. W 2015 roku MV sprzedało 9000 motocykli, ale wraz z wprowadzeniem nowej Brutale 800 oraz zapowiedzią modernizacji Brutale 675, można zakładać, że ta liczba powiększy się. Nie bez znaczenia będzie także obecność MV Agusty w salonach AMG, dosłownie przed nosem potencjalnego (czyt. zamożnego) klienta.

AKTUALIZACJA: Z informacji podanych nam przez polskiego importera motocykli MV Agusta, ekspozycja motocykli MV będzie dostępna tylko w wybranych salonach Mercedes-AMG. Przyłączyć się do sieci dealerskiej MV Agusty będą mogli chętni do współpracy. 

Foto: MV Agusta

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr