tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta ze wzrostami, sprzedaje 9000 motocykli Advertisement NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta ze wzrostami, sprzedaje 9000 motocykli

Autor: Beavis 2015.12.17, 11:21 Drukuj

30% więcej sprzedanych motocykli i 30% większy przychód. MV Agusta wychodzi poza Włochy.

W 2015 roku włoska MV Agusta sprzedała 9000 motocykli, notując 30% wzrost w sprzedaży. Największe sukcesy MV odnotowuje poza granicami Włoch, ze 140% wzrostem z Wielkiej Brytanii, 54% w Hiszpanii i 26% w Niemczech.

2015 rok był bardzo ważny dla MV Agusty. Ze startem Turismo Veloce stworzyliśmy pierwszą turystyczną MV Agustę, motocykl odróżniający się od konkurentów poprzez wprowadzenie nowego wymiaru przeżywania podróży. […] Ten model był ważnym czynnikiem w utrzymaniu wzrostu w sprzedaży i przychodu. Cieszę się także z naszego pierwszego wspólnego roku z partnerem, Mercedesem - AMG - komentował Giovanni Castiglioni, CEO i prezydent MV Agusty.

Obok wzrostów w jednostkowej sprzedaży, MV zaliczyła duży wzrost w przychodzie. Wynika on poniekąd z popularności droższych modeli (w/w Turismo Veloce, Dragster RR) oraz dużej aktywności na rynku amerykańskim. Bez podawania dokładnych danych, MV poinformowało o 50% wzroście sprzedaży w USA.

Przyszły rok ma być rokiem Brutale 800, modelu pokazanego kilka tygodni podczas targów EICMA. MV Agusta chciałaby dojść do 20 000 motocykli rocznie.

Foto: Archiwum

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę