tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta ze wzrostami, sprzedaje 9000 motocykli

MV Agusta ze wzrostami, sprzedaje 9000 motocykli

Autor: Beavis 2015.12.17, 11:21 Drukuj

30% więcej sprzedanych motocykli i 30% większy przychód. MV Agusta wychodzi poza Włochy.

W 2015 roku włoska MV Agusta sprzedała 9000 motocykli, notując 30% wzrost w sprzedaży. Największe sukcesy MV odnotowuje poza granicami Włoch, ze 140% wzrostem z Wielkiej Brytanii, 54% w Hiszpanii i 26% w Niemczech.

2015 rok był bardzo ważny dla MV Agusty. Ze startem Turismo Veloce stworzyliśmy pierwszą turystyczną MV Agustę, motocykl odróżniający się od konkurentów poprzez wprowadzenie nowego wymiaru przeżywania podróży. […] Ten model był ważnym czynnikiem w utrzymaniu wzrostu w sprzedaży i przychodu. Cieszę się także z naszego pierwszego wspólnego roku z partnerem, Mercedesem - AMG - komentował Giovanni Castiglioni, CEO i prezydent MV Agusty.

Obok wzrostów w jednostkowej sprzedaży, MV zaliczyła duży wzrost w przychodzie. Wynika on poniekąd z popularności droższych modeli (w/w Turismo Veloce, Dragster RR) oraz dużej aktywności na rynku amerykańskim. Bez podawania dokładnych danych, MV poinformowało o 50% wzroście sprzedaży w USA.

Przyszły rok ma być rokiem Brutale 800, modelu pokazanego kilka tygodni podczas targów EICMA. MV Agusta chciałaby dojść do 20 000 motocykli rocznie.

Foto: Archiwum

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę