tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta Stradale 800 - zdjęcia + film
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta Stradale 800 - zdjęcia + film

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.12.11, 10:03 1 Drukuj

Jej oficjalne imię to MV Agusta Stradale 800, ale my mówimy na nią Pięknota. Stradale 800 to generalnie bardziej turystyczna wersja Rivale 800, czyli wariacji koncernu na temat drogowych supermoto. I musimy przyznać, że obydwa te motocykle przyprawiają nas o szybsze bicie serca. Koncern MV Agusta ma swoje słabości, ale absolutnie nie można odmówić im talentu designerskiego.

Samego silnika nie zmieniono i nadal jest to trzycylindrowa rzędówka o pojemności 800cc, która dyspobuje mocą 115 KM i momentem obrotowym równym 78,5 Nm przy 9000 obr/min. Dodajmy, że w pełni zatankowany motocykl waży 181 kg więc bardzo możliwe, że Stradale będzie dość ekscytującym turystykiem. Oczywiście oprócz tego mamy na pokładzie wszelkie możliwe systemy elektroniczne z MCICS na czele, czyli systemem, który kontroluje całym motocyklem i wszystkim, co co motocykl jest wyposażony: sportowym ABSem Boscha, kontrolą trakcji etc.

Sami nie potrafimy podjąć decyzji. Rivale czy Stradale? Co sądzicie?

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
jazda StradaleStradale 1
we dwojewspolny spacer
na miescie 4na miescie 3
na miescie 2na miescie
lans na miescielewy bok
Stradale detalez boku
przod detaleszare malowanie
kokpittrzy wydechy
siedzenielampy w kufrach
kufrydetale przod
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę