tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta Dragster 800RR - zdjęcia + film
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta Dragster 800RR - zdjęcia + film

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.10.20, 16:14 Drukuj

Jakiś czas temu MV Agusta uraczyła informacją o nowym motocyklu, który jest w planach. Pokazano zdjęcie tylnego koła ze szprychami, a następnie opublikowano film, na którym było widać równie niewiele, ale nagrywano go na torze do wyścigów na ¼ mili (Drag Strip). Ludzie w MV Aguscie pewnie myśleli, że uda się 800RR utrzymać w tajemnicy do targów EICMA w Mediolanie, ale Internet jest silniejszy.

Dobrze, w takim razie mamy nowy motocykl. Który jest wypasioną wersją Dragstera 800. Pierwsze, co należy powiedzieć - ten sprzęt jest obłędnie wręcz gorący. MV Agusta zawsze produkowała piękne maszyny, ale to, co zrobili z 800RR zasługuje na osobny zestaw metafor. Spójrzcie na detale, wykończenie, spasowanie elementów, ogólny design. Spójrzcie na wulgarnie wspaniałe, szprychowe koła! Nie ma póki co szczegółowych informacji na temat silnika. Wiadomo, że jest to ta sama trzycylindrowa jednostka napędowa, która znajduje się w Brutale 800, MV Agusta F3 oraz Dragsterze 800, ale koncern nie ujawnił, czy moc nadal pozostanie na takim samym poziomie - 125 KM.

NAS Analytics TAG

Sprawdźcie też oficjalny film promocyjny:

Niska, smukła sylwetka robi naprawdę kolosalne wrażenie. No i nie jesteśmy pewni, czy jakikolwiek inny motocykl ma równie seksowny tyłek (cała sekcja centralna z zadupkiem, światłami i potrójnym wydechem). Zwróćcie uwagę na to, jak filigranowy jest to motocykl. Swoją drogą, czy aż nie prosi się, aby pozwolić tej jednostce napędowej oddychać przez sportowy układ wydechowy? Czekamy na Wasze opinie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę