tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta pracuje nad nowym motocyklem Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta pracuje nad nowym motocyklem

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.09.26, 14:58 Drukuj

MV Agusta przygotowuje interesującą nowość na zbliżający się sezon. Już teraz ruszyła machina marketingowa i rozpoczęło się rozsyłanie po redakcjach e-maili… ze zdjęciem koła nowego motocykla, który ma być wskazówką czego możemy się spodziewać. Prawdopodobnie nowy motocykl włoskiego koncernu będzie można zobaczyć na targach motoryzacyjnych Intermot w Kolonii. Jeśli Włosi nie wyrobią się z przygotowanie projektu, nowego trzycylindrowca poznamy na targach EICMA w Mediolanie.

Na zdjęciu mamy widoczne tylnie koło obute w oponę Pirelli Diablo Rosso, która przeznaczona jest zwykle do sportowych motocykli.  Wpatrując się dokładniej w zdjęcie możemy również dostrzec koniec rury wydechowej oraz wahacz. Oznacz to mniej więcej, że MV Agusta może zaprezentować motocykl typu hypermotard bądź cafe racera. Co by nie mówić piasta koła i finezyjny sposób szprychowania zapowiadają coś nietuzinkowego i… najprawdopodobniej bardzo drogiego. 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę