tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Leon Camier pojedzie w barwach MV Agusty na Laguna Seca NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Leon Camier pojedzie w barwach MV Agusty na Laguna Seca

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.11, 12:45 Drukuj

W ten weekend brytyjski kierowca motocyklowy Leon Camier pojedzie w barwach MV Agusty podczas 9. rundy World Superbike, która odbędzie się na torze Laguna Seca w Stanach Zjednoczonych.
NAS Analytics TAG
Camier zastąpi kontuzjowanego Claudio Cortiego, który doznał poważnego upadku w miniony weekend na torze w Portimao. Leon Camier to wielokrotny zdobywca brytyjskich tytułów mistrzowskich w różnych klasach takich jak Superstock, Superbike i do 125 cm3. W tym sezonie brytyjski kierowca jeździł w kilku wyścigach serii World Superbike w barwach BMW Motorrad Italia Superbike Team.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę