tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 INTERMOT 2014 - motocyklowe nowości na horyzoncie NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

INTERMOT 2014 - motocyklowe nowości na horyzoncie

Autor: Lovtza 2014.09.26, 12:24 Drukuj

Już na początku przyszłego tygodnia rusza jedna z największych światowych motocyklowych imprez wystawienniczych. Mowa oczywiście o targach INTERMOT organizowanych w Kolonii. W tym roku niemiecka impreza konkurowała będzie z włoską EICMĄ, która jak co roku odbędzie się w listopadzie w Mediolanie. Wielu producentów, aby zachęcić do odwiedzenia swoich stoisk na obu imprezach, podzieliło prezentacje swoich nowości pomiędzy Kolonię i Mediolan.

W Kolonii z pewnością zobaczyć będziemy mogli nowości BMW. Bawarczycy już jakiś czas temu zapowiedzieli prezentację nowego S1000RR właśnie w halach Koln Messe. Na chwilę obecną nie jest pewne, czy BMW pochwali się w przyszłym tygodniu nowy S1000GS, ale pewne jest że swojego konkurenta pokaże w tym segmencie KTM. Mowa oczywiście o 1290 Super Adventure. KTM na miejscu pokaże także swoje modele elektryczne z rodziny Freeride. Inni europejscy producenci, jak choćby Moto Guzzi już teraz prezentują oficjalne zdjęcia swoich nowości. Niektórzy włoscy producenci, tacy jak Ducati czekają ze swoimi najważniejszymi nowościami na EICMĘ, gdzie zapewne zobaczymy 1299 Panigale. Aby jednak stoisko procuenta z Bolonii przykuwało uwagę, Włosi pokażą w Kolonii długo oczekiwanego Scramblera.

NAS Analytics TAG

Kolejna głośną nowością będzie szalenie głośne (nie tylko z uwagi na użycie kompresora…) Kawasaki H2. Nowości szykuje także Yamaha, Suzuki, coś nowego pokaże zapewne także Honda. Będzie zatem na co popatrzeć.

Targi INTERMOT to jednak nie tylko motocykle. Większość powierzchni hal wystawienniczych zajęta jest przez firmy odzieżowe, akcesoryjne, wytwórców części zamiennych i wszystkiego, co może być przydatne przy jeździe motocyklem. Na imprezie tradycyjnie nie zabraknie firm z Polski. Na miejscu znajdziecie ofertę Rometa, spotkać będzie mogli także dystrybutora części motocyklowych i dealera motocykli - toruńską firmę Wilmat.

O wszystkich nowościach, jakie pojawią się na INTERMOT 2014 przeczytacie rzecz jasna na gorąco na stronach Ścigacz.pl. Pozostańcie zatem on-line!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę