tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Schuberth M1 Metropolitan zadebiutuje na INTERMOT
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Schuberth M1 Metropolitan zadebiutuje na INTERMOT

Autor: Lovtza 2014.09.22, 15:17 Drukuj

Schuberth, niemiecki potentat w produkcji kasków zaprezentuje w przyszłym tygodniu nowy kask typu Jet. Mowa o M1 Metropolitan, który zostanie oficjalnie pokazany światu na targach INTERMOT ruszających w przyszłym tygodniu w Kolonii. To kolejne podejście Niemców do tego typu kasków po modelu J1 od którego M1 różnić ma się skuteczniejszym wyciszeniem i lepszym wyposażaniem.

Już z samego plakatu zapowiadającego premierę M1 wywnioskować można, że kask wyposażony będzie w system SRC przygotowany przez Cardo, taki jak stosowny obecnie np. w kaskach C3 Pro. Nieoficjalnie mówi się także o tym, że Metropolitan wyposażony będzie fabrycznie w zabudowane głośniki i mikrofon. Po dokupieniu systemu SRC klient dysponował będzie zintegrowanym zestawem.

Choć nazwa produktu sugerować może miejskie przeznaczenie M1, kask adresowany będzie także do użytkowników motocykli typu cruiser, custom, a nawet maszyn turystycznych. Na chwilę obecną Niemcy nie chcą zdradzić żadnych dodatkowych szczegółów,  zatem więcej na temat konstrukcji, kolorystyki i specyfikacji M1 Metropolitan dowiemy się dopiero na początku przyszłego tygodnia.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę