tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Schuberth M1 Metropolitan zadebiutuje na INTERMOT
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Schuberth M1 Metropolitan zadebiutuje na INTERMOT

Autor: Lovtza 2014.09.22, 15:17 Drukuj

Schuberth, niemiecki potentat w produkcji kasków zaprezentuje w przyszłym tygodniu nowy kask typu Jet. Mowa o M1 Metropolitan, który zostanie oficjalnie pokazany światu na targach INTERMOT ruszających w przyszłym tygodniu w Kolonii. To kolejne podejście Niemców do tego typu kasków po modelu J1 od którego M1 różnić ma się skuteczniejszym wyciszeniem i lepszym wyposażaniem.

Już z samego plakatu zapowiadającego premierę M1 wywnioskować można, że kask wyposażony będzie w system SRC przygotowany przez Cardo, taki jak stosowny obecnie np. w kaskach C3 Pro. Nieoficjalnie mówi się także o tym, że Metropolitan wyposażony będzie fabrycznie w zabudowane głośniki i mikrofon. Po dokupieniu systemu SRC klient dysponował będzie zintegrowanym zestawem.

NAS Analytics TAG

Choć nazwa produktu sugerować może miejskie przeznaczenie M1, kask adresowany będzie także do użytkowników motocykli typu cruiser, custom, a nawet maszyn turystycznych. Na chwilę obecną Niemcy nie chcą zdradzić żadnych dodatkowych szczegółów,  zatem więcej na temat konstrukcji, kolorystyki i specyfikacji M1 Metropolitan dowiemy się dopiero na początku przyszłego tygodnia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr