tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Interkom - tak, czy nie? Najlepszy interkom za tak niską cenę!

Interkom - tak, czy nie? Najlepszy interkom za tak niską cenę!

Autor: Materiały partnera 2020.05.21, 16:17 Drukuj

Dobry interkom w zestawie może uprzyjemnić każdą podróż. Czy to męski wypad z przyjacielem, czy motocyklowa randka we dwoje - dzięki świetnej wiosennej ofercie Cardo możecie być w stałym kontakcie!

Możliwość komunikacji w czasie motocyklowego wyjazdu jest nieoceniona. Każdy, kto raz spróbował korzystać z interkomu, nie wyobraża sobie podróży bez tego akcesorium. Nie chodzi tylko o bieżące dzielenie się wrażeniami, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo - za pomocą interkomu można przecież łatwo ostrzec innych o zagrożeniach na drodze.

Kupując w parze oszczędzasz!

Importer interkomów CARDO przygotował dla motocyklistów znakomitą ofertę. Model Freecom 1+ Duo można do końca czerwca kupić w doskonałej cenie - 899 zł. Standardowa cena zestawu to 1169 zł.

Freecom 1+ to najbardziej zaawansowany system komunikacji Bluetooth dla kierowcy i pasażera. Nowoczesny, super smukły kształt, całkowita wodoodporność, głośniki High Definition, połączenie z telefonem, radio, muzyka z opcją jej współdzielenia z pasażerem i praktyczna aplikacja Cardo Connect. To wszystko możesz mieć teraz w znacznie niższej cenie.

Cardo Freecom 1+ przeznaczony jest zarówno do komunikacji z pasażerem, jak i do współpracy z telefonem i nawigacją. Możesz także dzięki niemu słuchać ulubionej muzyki w jakości High Definition.

Muzyka High Definition

Elegancki i smukły moduł Freecom 1+ ma niewielkie rozmiary - zaledwie 16 mm, dzięki czemu nie przeszkadza w trakcie jazdy. Interkomy Cardo znane są z doskonałego dźwięku - zapewniają to 40-milimetrowe głośniki. Przydatną funkcją jest automatyczna regulacja głośności. Jak to działa? Im większy hałas na zewnątrz kasku, tym większa głośność dźwięku. Dzięki temu nie musisz martwić się, że jadąc szybciej czegoś nie usłyszysz.

Oprócz możliwości rozmowy z pasażerem lub towarzyszem podróży, możesz także dzielić się z nim swoją muzyką - również taką funkcję posiada interkom Cardo Freecom 1+. Urządzenie ma możliwość sparowania z systemami Bluetooth każdego innego producenta. Wszelkimi funkcjami interkomu steruje się za pomocą wygodnej aplikacji Cardo Connect.

Nie zwlekaj! Promocja nie potrwa wiecznie. Tylko do końca czerwca masz możliwość kupić najlepszy interkom jedynie za 899 zł.

Zdję™cia
NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę