tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolejny uciekinier nagrany przez policj. Nie masz prawka, nie wsiadaj na motocykl!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolejny uciekinier nagrany przez policj. Nie masz prawka, nie wsiadaj na motocykl!

Autor: Raff 2020.10.05, 20:49 Drukuj

Niezmiennie nie możemy nadziwić się ludziom, którzy bez uprawnień wsiadają na motocykle i śmigają po drogach publicznych. Po pierwsze - jak nie potrafisz zrobić prawka na motocykl, to znaczy, że nie powinieneś nim jeździć. Żeby było jasne - chodzi nam tylko o drogi publiczne, młodzi zawodnicy MX bez prawka są ok, bo przecież śmigają po torach.

Po drugie - jeśli spowodujesz wypadek lub choćby kolizję jadąc bez uprawnień, musisz pokryć wszystkie koszty uszkodzeń innego pojazdu. Łatwo wyobrazić sobie jak gigantyczne to koszty w przypadku drogiego BMW, Mercedesa, czy, nie daj boże, jakiegoś Lamborghini.

NAS Analytics TAG

Niestety, na naszym portalu regularnie pojawiają się informacje o delikwentach, którzy nie dość, że jeżdżą bez papierów, to w dodatku uciekają przed policją. Wkurza nas to, bo legalny motocyklista nie ma żadnego powodu, by uciekać, a tacy ludzie, jak ten z filmu robią bardzo złą robotę naszemu środowisku.

Tym razem policjanci okazali się sprytniejsi i, wykorzystując radiostację, zorganizowali obławę. Koleś nie miał prawka, motocykl zaś przeglądu. Teraz jego przypadkiem zajmie się sąd.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr