tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rekordzista z łódzkiego! Uciekał przed policją, zarobił 145 punktów karnych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rekordzista z łódzkiego! Uciekał przed policją, zarobił 145 punktów karnych

Autor: Raff 2020.08.13, 15:19 Drukuj

145 punktów karnych, nawet 5 lat więzienia i utrata uprawnień - taki niechlubny kapitał zbił motocyklista, który w Brzezinach uciekał przed policją. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Zaczęło się niewinnie - policjanci zauważyli motocyklistę, który, ignorując ciągłą linię, wyprzedził ciąg pojazdów. Kiedy próbowali go zatrzymać, ten zaczął uciekać.

NAS Analytics TAG

W czasie dość długiego pościgu kierujący motocyklem popełnił ponad 30 wykroczeń - wyprzedzał na przejściach dla pieszych, skrzyżowaniach, podwójnych liniach ciągłych, znacznie przekraczał także dozwoloną prędkość. W pewnej chwili jechał 180 km/h.

Jak oszacowali policjanci, suma punktów karnych, jakie powinien otrzymać motocyklista, to aż 145. Po jego zatrzymaniu funkcjonariusze zdecydowali się jednak odebrać mu prawo jazdy i skierować sprawę do sądu. Za popełnione wykroczenia i przestępstwo ucieczki przed policją grozi mu teraz nawet 5 lat więzienia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę