tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 300 km/h. W podkoszulku i spodenkach. Uciekał przed policją, ale zapomniał zatankować. Marian roku!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

300 km/h. W podkoszulku i spodenkach. Uciekał przed policją, ale zapomniał zatankować. Marian roku!

Autor: Alonzo 2020.11.29, 11:25 1 Drukuj

Marian ma 19 lat. Niestety nie ma prawa jazdy na motocykl. Nie ma też ubezpieczenia, które jest bardzo ważnym wymogiem w Wielkiej Brytanii - pojazdy bez ubezpieczenia są powodem bardzo dotkliwych finansowo kar dla ich właścicieli. Marian, widząc policję, postanowił uciekać.

Co zrobił Marian? Dzięwiętnastolatek Marian Vasilica Dragoi z Teynton Terrace, Haringey w Wielkiej Brytanii dopuścił się niebezpiecznej jazdy, nie zatrzymał się do kontroli policyjnej, prowadził pojazd silnikowy bez prawa jazdy i prowadził bez ważnego ubezpieczenia. Już ta kombinacja uczyniłaby z Mariana gwiazdę internetu. Ale Marian zawiesił poprzeczkę jeszcze wyżej. Uciekając motocyklem po autostradzie z prędkością około 290 km/h był ubrany w koszulkę i szorty. Chociaż wydaje się to niewiarygodne, to nie jest koniec szokujących czynów tego 19. latka. W pewnym momencie swojej ucieczki Marian zrobił to:

NAS Analytics TAG

Tak, dziewiętnastolatek zapomniał o tankowaniu motocykla. Rzucił się do ucieczki, ale po pewnym czasie odkrył, że ma za mało paliwa, aby uciekać dalej. Zawrócił więc pod prąd na autostradzie i zjechał na stację paliw, by dotankować motocykl i by móc uciekać dalej. Niestety policjanci byli szybsi i dotarli na stację, zanim Marian zdążył zatankować. Złapany przyznał się do wszystkich, zarzucanym mu czynów. Jego sprawą 14 stycznia zajmie się sąd. Liczymy na jakieś specjalne złagodzenie kary, bo skala wykroczeń tego szybkiego dziewiętnastolatka dostarczyłaby materiału na kilka dobrych filmów sensacyjnych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:M 02/12/2020 18:05

1.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę