tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Konin: pijany, bez prawa jazdy uciekał przed policją 200 km/h
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Konin: pijany, bez prawa jazdy uciekał przed policją 200 km/h

Autor: Raff 2020.11.20, 11:56 2 Drukuj

1,5 promila alkoholu we krwi miał motocyklista, którego ścigała policja z Konina. Mężczyzna uciekał z prędkością sięgającą 200 km/h, a kiedy w końcu został złapany, okazało się, że nie posiada prawa jazdy.

Z tak ułańską fantazją spotykamy się na szczęście rzadko. Policjanci z konińskiej drogówki, podczas służby zauważyli motocykl z podgiętą tablicą rejestracyjną. Podczas próby zatrzymania kierowca jednośladu zaczął uciekać, znacznie przekraczając prędkość. Miejscami, na prostych odcinkach poruszał się blisko 200 km/h.

NAS Analytics TAG

W pewnym momencie krewki biker nie ogarnął maszyny i wyjechał w pole, przewracając się. Wkrótce stało się jasne skąd pomysł na ucieczkę - u mężczyzny stwierdzono 1,5 promila alkoholu, nie posiadał on też uprawnień, które zostały mu cofnięte kilka miesięcy wcześniej.

W najgorszym razie bezmyślny motocyklista będzie miał 5 lat na przemyślenie czy warto było szaleć tak.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:... 20/11/2020 12:43

Nie lepiej kupić enduro?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę