tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 20 wykroczeń, 130 km/h między autami i gleba. Szybki i wściekły ucieka przed policją w Nowym Sączu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

20 wykroczeń, 130 km/h między autami i gleba. Szybki i wściekły ucieka przed policją w Nowym Sączu

Autor: Raff 2020.09.29, 21:08 1 Drukuj

Prawdziwy bukiet problemów nazbierał sobie motocyklista z Nowego Sącza. Nie dość, że nie miał prawa jazdy, to uciekał przed policją, a na koniec solidnie wyglebił. Na deser będzie mieć sprawę w sądzie.

Policjanci z nowosądeckiej grupy Speed zainteresowali się motocyklistą, który poruszał się po mieście w dość charakterystyczny sposób. Nie, nie chodziło o stopy "na kaczkę", ale o fakt, że trąbił na innych kierowców i dość swobodnie traktował przepisy.

NAS Analytics TAG

Próba zatrzymania nie powiodła się - motocyklista rozpoczął ucieczkę, dostarczając materiału dowodowego, który nagrywał wideorejestrator. Jak wyliczają policjanci, kierowca jednośladu wyprzedzał na przejściu dla pieszych, poruszał się z prędkością 130 km/h na sześćdziesiątce, wyprzedzał na zakręcie, na podwójnej linii ciągłej, a także omijał stojące przed sygnalizatorem pojazdy.

Na koniec, ujrzawszy drugi radiowóz, próbował hamować, co zakończyło się spektakularną glebą. Z ogólnymi obrażeniami mężczyzna trafił do szpitala. Teraz, za główną rolę w filmie drogi, nagranym wideorejestratorem, otrzyma nagrodę od sądu.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę