tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wcześnie zaczął, a już sukces. 15-latek złapany przez policję po pościgu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wcześnie zaczął, a już sukces. 15-latek złapany przez policję po pościgu

Autor: Raff 2020.11.13, 11:51 6 Drukuj

Miłość do motocykli może przybierać różne formy. Pewien 15-latek z Lubawki postanowił rozpocząć swoją karierę motocyklową od przestępstwa. Nie popieramy.

Policjanci z Lubawki zauważyli na jednej z dróg motocykl bez tablicy rejestracyjnej. Kiedy podjęli próbę zatrzymania kierowcy, ten nagle skręcił w boczną uliczkę i zaczął uciekać. Patrol podjął pościg i po kilkudziesięciu minutach pogoni po łąkach i polnych drogach zatrzymał kierowcę.

NAS Analytics TAG

Okazało się, że był nim 15-latek. Z uwagi na wiek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, a jednoślad pozbawiony był nie tylko tablicy rejestracyjnej, ale także tabliczki znamionowej. Nie miał także obowiązkowego ubezpieczenia OC ani przeglądu.

Nastolatek został przekazany w opiekuńcze objęcia matki, a o jego dalszych losach zadecyduje sąd. Trochę szkoda, że tak rozpoczęła się przygoda fana motocykli. Wystarczyło kupić crossa i nie wjeżdżać na drogę publiczną. Młodemu kandydatowi na motocyklistę życzymy, by była to jego ostatnia taka akcja w życiu i aby wyszedł na ludzi.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: anonim 14/11/2020 11:59

amen

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę