tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 16. latek i 19. latek wieją na mokrym przed policją. Łyski koło Białegostoku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

16. latek i 19. latek wieją na mokrym przed policją. Łyski koło Białegostoku

Autor: Alonzo 2021.03.04, 11:19 6 Drukuj

Jazda po mokrej nawierzchni nie jest łatwa i wymaga większych umiejętności jazdy motocyklem. Przekonało się o tym dwóch nastoletnich uciekinierów, którzy chcieli uniknąć zatrzymania przez nieoznakowany radiowóz grupy Speed.

Dwóch nastolatków na motocyklach próbowało uciec przed białostockimi policjantami w okolicach miejscowości Łyski. 19. latek i 16. latek wybrali się na przejażdżkę drogą serwisową. Ich motocykle nie miały tablic rejestracyjnych, a sami kierowcy nie mieli uprawnień do prowadzenia jednośladów. Gdy zorientowali się, że za nimi znajduje się nieoznakowany pojazd grupy Speed, przystąpili do rozpaczliwej ucieczki. Niestety, chwilę wcześniej padało:

NAS Analytics TAG

Jak widać, jazda po mokrej, śliskiej nawierzchni nie jest łatwa. Zwłaszcza jeżeli nasz pojazd nie jest wyposażony w opony deszczowe. Jako pierwszy swoją ucieczkę zakończył 19. latek. Również 16. latek chwilę później był dosłownie "uziemiony" kałużą na zakręcie. Chłopcy byli mieszkańcami gminy Juchnowiec Kościelny. Chociaż cała sytuacja wyglądała dość komicznie, to cała sprawa nie jest w żadnej mierze zabawna. Poza niebezpieczeństwem, na jakie chłopcy narazili się podczas ryzykownej ucieczki, poniosą teraz konsekwencje jazdy bez uprawnień, niedopuszczonymi do ruchu pojazdami, oraz karę za ucieczkę przed policją. 19. latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Młodszym zajmie się sąd rodzinny.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę