tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Infantylny, saby, nijaki. Ministerstwo Cyfryzacji kiepskim filmem promuje wan usug
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Infantylny, saby, nijaki. Ministerstwo Cyfryzacji kiepskim filmem promuje wan usug

Autor: Raff 2018.02.16, 13:28 Drukuj

Ministerstwo Cyfryzacji promuje ważną usługę - Mój Pojazd, filmem rysunkowym, który jest słaby jak żart z Familiady. Szkoda, bo jak pokazuje przykład Red Bulla, nawet proste kreskówki mogą być zrobione bardzo dobrze.

Mój Pojazd to usługa, która pozwala sprawdzić dane wszystkich swoich pojazdów, zarejestrowane w Centralnej Ewidencji Pojazdów. Znajdują się tam zatem terminy ważności polisy OC, badania technicznego, dane dotyczące rejestracji, dokumentów i oznaczeń pojazdu, badań technicznych, w tym usterek.  Aplikacja pozwala także na sprawdzenie informacji na temat czasowego wycofania pojazdu z ruchu czy zmiany praw własności.

NAS Analytics TAG

Z wielu danych możemy skorzystać podczas sprzedaży motocykla lub samochodu - udostępniając potencjalnemu nabywcy historię pojazdu, dajemy mu pewność, że kupuje sprawdzony pojazd. Pozwala to uzyskać wyższą od rynkowej cenę i jest dobrym krokiem do walki z plagą nieuczciwych sprzedawców.

Na ten właśnie aspekt postanowiło zwrócić uwagę Ministerstwo Cyfryzacji, które przygotowało film skierowany do motocyklistów. O ile jednak samo założenie jest całkowicie słuszne i potrzebne, o tyle forma spotu już rozczarowuje. Infantylne wykonanie i brak wyrazistości lub pomysłu powoduje, że film budzi co najwyżej politowanie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr