tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB4X Concept - motocykl na każdą okazję NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB4X Concept - motocykl na każdą okazję

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.06, 10:11 1 Drukuj

Wszechstronny crossover zbudowany pod hasłem "Zabawa przez siedem dni w tygodniu" - tak Honda określa motocykl CB4X, który został stworzony przez studio projektowe w Rzymie.

Ekipa młodych projektantów, której przewodzi Valerio Aiello postawiła sobie za cel stworzyć maszynę uniwersalną, która sprawdzi się w podróży, w mieście i na torze. Motocykl plasuje się w klasie, w której już dawno wygodnie rozsiadły się takie maszyny jak BMW S1000XR czy Ducati Multistrada.

NAS Analytics TAG

Motocykl ma zapewniać sportowe doznania i turystyczny komfort. Niskie położenie kierownicy wskazywałoby na położenie nacisku na sportowe doznania, jednak należy pamiętać, że Honda opatentowała system regulacji wysokości kierownicy w motocyklu.

Wygląd konceptu jest ciekawy. O ile boczna linia wygląda bardzo dobrze i została zaprojektowana zgodnie z trendami panującymi w klasie motocykli do wszystkiego, o tyle przód może być przyczynkiem do wielu dyskusji na temat jego urody. Czy CB4X będzie przyczynkiem do powstania zupełnie nowego modelu? Odpowiedź na to pytanie poznamy w ciągu najbliższych kilku lat.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę