tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB4X Concept - motocykl na kad okazj
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB4X Concept - motocykl na kad okazj

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.06, 10:11 1 Drukuj

Wszechstronny crossover zbudowany pod hasłem "Zabawa przez siedem dni w tygodniu" - tak Honda określa motocykl CB4X, który został stworzony przez studio projektowe w Rzymie.

Ekipa młodych projektantów, której przewodzi Valerio Aiello postawiła sobie za cel stworzyć maszynę uniwersalną, która sprawdzi się w podróży, w mieście i na torze. Motocykl plasuje się w klasie, w której już dawno wygodnie rozsiadły się takie maszyny jak BMW S1000XR czy Ducati Multistrada.

NAS Analytics TAG

Motocykl ma zapewniać sportowe doznania i turystyczny komfort. Niskie położenie kierownicy wskazywałoby na położenie nacisku na sportowe doznania, jednak należy pamiętać, że Honda opatentowała system regulacji wysokości kierownicy w motocyklu.

Wygląd konceptu jest ciekawy. O ile boczna linia wygląda bardzo dobrze i została zaprojektowana zgodnie z trendami panującymi w klasie motocykli do wszystkiego, o tyle przód może być przyczynkiem do wielu dyskusji na temat jego urody. Czy CB4X będzie przyczynkiem do powstania zupełnie nowego modelu? Odpowiedź na to pytanie poznamy w ciągu najbliższych kilku lat.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr