tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Samochód czy skuter? Dwie studentki kontra dwie Hondy [FILM] NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Samochód czy skuter? Dwie studentki kontra dwie Hondy [FILM]

Autor: Redakcja 2019.11.12, 13:08 1 Drukuj

Wynik tego pojedynku był prosty do przewidzenia. Bo jakie niby przewagi nad skuterem może mieć w mieście samochód? Wzorem amerykańskich naukowców, postanowiliśmy jednak przeprowadzić naukowy test, by znaną wszystkim od dawna prawdę udowodnić.

NAS Analytics TAG

Nauki do tego filmu nie udało nam się zaprząc, ale dzięki niebywałemu urokowi dwóch naszych koleżanek studentek, bardzo fajnym pojazdom od Honda Plaza - Jazz i PCX 125, ten film po prostu przyjemnie się ogląda!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę