tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Africa Twin 1100 - pierwsza jazda [TEST VIDEO] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Africa Twin 1100 - pierwsza jazda [TEST VIDEO]

Autor: Piotrek Barry Baryła 2019.11.04, 12:53 1 Drukuj

Więcej mocy, poważne zmiany w podwoziu, nowe systemy i odmieniony wygląd… Co jeszcze zmieniło się w Africe Twin na rok 2020? O wszystkim opowiemy wam w naszym filmie z testów.

Premierowe testy nowej Hondy Africa Twin 1100 i jej bardziej turystycznej wersji Africa Twin 1100 Adventure Sports zorganizowano na szutrach i krętych drogach słonecznej Sardynii.

NAS Analytics TAG

Pierwszy dzień poświęciliśmy w całości na testowanie wersji Adventure Sports. Drugiego dnia jeździliśmy na wersji podstawowej. W jednym i w drugim przypadku spróbowaliśmy zarówno skrzyni manualnej, jak i automatycznej DTC. Co tu dużo pisać, zobaczcie film! Przed wami najnowsza Honda Africa Twin 1100 w akcji:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
africa twin 1100 adventure sports test
NAS Analytics TAG
africa twin 1100 adventure sports test motocykla
africa twin 1100 adventure sports testuje barry
africa twin 1100 adventure sports wydech
africa twin 1100 adventure sports wyswietlacz
... więcej zdjęć »
Komentarze 0
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę