tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marki Showa, Nissin i Keihin znikaj z rynku. Wielka fuzja Hondy i Hitachi!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marki Showa, Nissin i Keihin znikaj z rynku. Wielka fuzja Hondy i Hitachi!

Autor: Janusz Bbenek 2019.11.12, 15:43 Drukuj

Z połączonych sił koncernów Honda i Hitachi powstanie w najbliższym czasie prawdziwy gigant na rynku produkcji i dostaw komponentów dla branży motoryzacyjnej. Hitachi Automotive Systems wchłonie tak znane marki, jak Showa, Nissin i Keihin.

Honda ogłosiła fuzję z Hitachi Automotive Systems, w wyniku której powstanie wielki, wart 15,6 miliarda dolarów dostawca części. "Złote Skrzydło" wniesie w posagu tak doskonale kojarzone marki, jak Showa, Nissin i Keihin. Z produkowanych przez te firmy zawieszeń, hamulców i układów paliwowych korzystają producenci motocykli na całym świecie. Oprócz Hondy są to m.in. Ducati, Kawasaki, Suzuki czy Yamaha. Z kolei Hitachi jest ekspertem w dziedzinie układów napędowych, podwozi i systemów bezpieczeństwa.

NAS Analytics TAG

Niestety, czas samodzielnego funkcjonowania zasłużonych marek się kończy. Nie podano jeszcze dokładnej daty planowanej fuzji, wiadomo tylko, że Showa, Nissin i Keihin będą jeszcze przez chwilę działały pod własnymi nazwami, co ma podnieść wartość całego przedsięwzięcia. Później wszystkie produkowane podzespoły będą już wychodzić pod wspólną nazwą Hitachi Automotive Systems.

Wielka szkoda, ale takie są realia współczesnego, wciąż zmieniającego się rynku - wygrywają najwięksi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr