tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marki Showa, Nissin i Keihin znikają z rynku. Wielka fuzja Hondy i Hitachi! NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Marki Showa, Nissin i Keihin znikają z rynku. Wielka fuzja Hondy i Hitachi!

Autor: Janusz Bębenek 2019.11.12, 15:43 Drukuj

Z połączonych sił koncernów Honda i Hitachi powstanie w najbliższym czasie prawdziwy gigant na rynku produkcji i dostaw komponentów dla branży motoryzacyjnej. Hitachi Automotive Systems wchłonie tak znane marki, jak Showa, Nissin i Keihin.

Honda ogłosiła fuzję z Hitachi Automotive Systems, w wyniku której powstanie wielki, wart 15,6 miliarda dolarów dostawca części. "Złote Skrzydło" wniesie w posagu tak doskonale kojarzone marki, jak Showa, Nissin i Keihin. Z produkowanych przez te firmy zawieszeń, hamulców i układów paliwowych korzystają producenci motocykli na całym świecie. Oprócz Hondy są to m.in. Ducati, Kawasaki, Suzuki czy Yamaha. Z kolei Hitachi jest ekspertem w dziedzinie układów napędowych, podwozi i systemów bezpieczeństwa.

NAS Analytics TAG

Niestety, czas samodzielnego funkcjonowania zasłużonych marek się kończy. Nie podano jeszcze dokładnej daty planowanej fuzji, wiadomo tylko, że Showa, Nissin i Keihin będą jeszcze przez chwilę działały pod własnymi nazwami, co ma podnieść wartość całego przedsięwzięcia. Później wszystkie produkowane podzespoły będą już wychodzić pod wspólną nazwą Hitachi Automotive Systems.

Wielka szkoda, ale takie są realia współczesnego, wciąż zmieniającego się rynku - wygrywają najwięksi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę