tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Enduro z pieka rodem. Ducati Multistrada V4 na szpiegowskich zdjciach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Enduro z pieka rodem. Ducati Multistrada V4 na szpiegowskich zdjciach

Autor: Janusz Bbenek 2020.09.18, 15:45 Drukuj

W zeszłym sezonie informacje o planach Ducati dotyczących nowej Multistrady V4 okazały się mocno przedwczesne. Tym razem nie ma już wątpliwości - motocykl powinien pojawić się w sprzedaży w przyszłym roku, a teoretycznie przypadkowe zdjęcia szpiegowskie pokazują, że będzie on mocno zorientowany na jazdę w terenie.  

Zdjęcia, które pojawiły się w mediach motocyklowych na całym świecie są bardzo dobrej jakości, co sugeruje, że autorem "przecieku" może być sam dział marketingu Ducati. Widać na nich gotową Multistradę V4 w offroadowym wyposażeniu, dziarsko jadącą po szutrach. 

NAS Analytics TAG

W nowym Ducati Multistrada V4 najważniejszym, centralnym elementem będzie oczywiście silnik. Choć na pewno nie będzie tak mocny jak w Panigale V4 i Streetfighteerze V4, to spodziewamy się wartości w okolicach 200 KM. Jednocześnie jako flagowy model turystyczny będzie wyposażony w najnowszą elektronikę, być może z opracowywanym przez Ducati od dłuższego czasu aktywnym tempomatem.

Niestety targi EICMA są w tym roku odwołane, nie wiadomo więc, kiedy Ducati oficjalnie zaprezentuje Multistradę V4 w wersji gotowej do sprzedaży. Spodziewamy się tego modelu w salonach na wiosnę przyszłego roku. Cena? Na pewno wysoka - obstawiamy, że grubo powyżej 100 tysięcy zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr