tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwa BMW S1000RR skonfiskowane. To efekt nowych limitów prędkości we Francji NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dwa BMW S1000RR skonfiskowane. To efekt nowych limitów prędkości we Francji

Autor: Raff 2018.07.12, 17:40 17 Drukuj

Dwaj angielscy motocykliści stracili swoje maszyny podczas kontroli prędkości, prowadzonej w związku z nowymi przepisami we Francji. Pechowi Anglicy wrócą do domu pociągiem.

Od 1 lipca we Francji obowiązują nowe przepisym, w myśl których prędkość poza terenem zabudowanym, na drogach jednojezdniowych wynosi 80 km/h. Początek lipca to zatem pracowity okres dla francuskich policjantów, którzy częściej niż zwykle pojawiają się na drogach.

NAS Analytics TAG

Fakt wprowadzenia nowych limitów prędkości, choć szeroko nagłaśniany, umknął najwidoczniej uwadze dwóch angielskich motocyklistów, którzy wybrali się do Francji na urlop. Podczas kontroli drogowej w pobliżu Calais, gdzie Anglicy wyjechali z Eurotunelu, policja zarejestrowała prędkość 204 km/h, czyli 124 km/h za dużo.

Tak rażące przekroczenie prędkości karane jest we Francji wysoką grzywną, a co gorsza - konfiskatą motocykla. Dwaj Anglicy musieli więc pożegnać się ze swoimi BMW S1000RR i, po wpłaceniu kaucji (finał sprawy odbędzie się w sądzie) 750 euro, kupić bilety na pociąg powrotny.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 12
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę