tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 150 km/h w terenie zabudowanym. Policji miało przecież tutaj nie być!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

150 km/h w terenie zabudowanym. Policji miało przecież tutaj nie być!

Autor: Raff 2018.07.27, 10:45 1 Drukuj

Prawo jazdy zatrzymane na 3 miesiące, sprawa w sądzie - takie konsekwencje dla kierowcy BMW będzie miało zaufanie pokładane w nawigacji, która ostrzega przed patrolami policji.

Ostrzeganie o patrolach policji jest przydatną opcją wielu programów do nawigacji. Korzystając z tej funkcji, warto jednak równocześnie zachować zdrowy rozsądek i nie ufać bezkrytycznie wskazaniom urządzenia. O tym, że nadmierne zaufanie do tej funkcji może zaboleć, przekonał się kierowca BMW ze Strzelców Krajeńskich.

NAS Analytics TAG

38-latek poruszał się w terenie zabudowanym ponad 150 km/h, co zostało zarejestrowane policyjnym wideorejestratorem. Choć urządzenie obarczone jest ogromnym błędem pomiaru, w żaden sposób nie można nim uzasadnić trzykrotnego przekroczenia prędkości.

Po zatrzymaniu kierowca tłumaczył, że jechał tak szybko, bo jego nawigacja wskazywała, że policja znajduje się gdzie indziej. Był zaskoczony, że został zatrzymany. Jeszcze bardziej zaskoczyło go zatrzymanie prawa jazdy i skierowanie sprawy do sądu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę