tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 300 km/h na kradzionym motocyklu z telefonem w dłoni i bardzo głupia wpadka NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

300 km/h na kradzionym motocyklu z telefonem w dłoni i bardzo głupia wpadka

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.23, 14:24 4 Drukuj

Brytyjska policja miała niedawno do czynienia z prawdopodobnie największym zarejestrowanym w tym kraju przekroczeniem dopuszczalnej prędkości, dokonanym w dodatku na kradzionym motocyklu. Sprawca nie wykazał się zbytnią inteligencją - pogrążyła go bogata kolekcja filmów z własnymi wyczynami, które trzymał w swoim laptopie.

26-letni Brytyjczyk Adam Campion zaczął właśnie odbywanie kary 21 miesięcy więzienia za cały zestaw wykroczeń i przestępstw, wśród których znalazło się pięć przypadków skrajnie niebezpiecznej jazdy, a także korzystanie z kradzionych pojazdów. Wszystko to uszłoby mu płazem, gdyby nie zamiłowanie do nagrywania telefonem filmików z własnymi dokonaniami, które później przerzucał do domowego laptopa. Wystarczyło jedno przeszukanie mieszkania, by w rękach policji znalazła się dokładna kronika jego wyczynów.

Jedno z nagrań powstało w czasie jazdy kradzioną Yamahą R1, którą Campion prowadził jedną ręką, a w drugiej trzymał telefon. Widać na nim, jak rozpędza się motocyklem do 189 mil, czyli ponad 300 km/h. Stało się ono główną osią procesu, po którym domorosły kaskader przez prawie dwa lata pozostanie za kratkami.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę