tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni otwarte w salonach Hondy. Premierowy pokaz modelu Africa Twin na rok 2024
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dni otwarte w salonach Hondy. Premierowy pokaz modelu Africa Twin na rok 2024

Autor: Informacja prasowa 2024.01.11, 12:39 Drukuj

W dniach 11-13 stycznia 2024 roku w salonach motocyklowych Hondy będzie można przymierzyć się do nowej wersji modelu Africa Twin na rok 2024. Oprócz oferowanych dotychczas zaawansowanych systemów, ambitny reprezentant segmentu Adventure otrzymał szereg udoskonaleń, które niewątpliwie zapewnią jeszcze więcej radości z jazdy jego użytkownikom.

Dwucylindrowy silnik nowej "Afryki" dysponuje teraz większą mocą i momentem obrotowym w zakresie niskich i średnich prędkości obrotowych. Atutem tegorocznej odsłony modelu jest dostępność wersji z elektroniczną regulacją zawieszenia (Showa EERA™), regulacją napięcia wstępnego tylnej sprężyny, podgrzewanymi manetkami i gniazdem ACC. Otrzymał on też przeprojektowaną górną owiewkę i siedzenie, większą szybę z 5-stopniową regulacją wysokości i bezdętkowe opony.

NAS Analytics TAG

Aż dwie trzecie sprzedaży modelu Africa Twin na polskim rynku w 2023 roku to wersje wyposażone w dwusprzęgłową przekładnię DCT. Obecnie ta zdobywająca coraz większą popularność skrzynia doczekała się dalszych udoskonaleń zapewniających bardziej płynną reakcję sprzęgła. Oprogramowanie przekładni DCT zmodyfikowano również pod kątem poprawy zachowania się motocykla w zakrętach.

Więcej informacji na temat dni otwartych dostępne jest TUTAJ

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr