tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CBR650R 2024 - opis, zdjcia, dane techniczne. Nowy najpopularniejszy motocykl sportowy w Europie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CBR650R 2024 - opis, zdjcia, dane techniczne. Nowy najpopularniejszy motocykl sportowy w Europie

Autor: Wojtek Grzesiak 2023.11.07, 14:22 Drukuj

Honda chwali się, że w 2021 r. model CBR650R był najlepiej sprzedającym się motocyklem w Europie. Teraz doczeka się poważnej odmiany na sezon 2024. Oprócz nowej stylistyki na pokładzie pojawi się elektroniczne sprzęgło E-Clutch, które jest technologiczną nowością marki Honda. Czego możemy się spodziewać?

Największy nacisk w nowej generacji modelu CBR650R położono na stylizację. Motocykl ma nowe owiewki, nowy reflektor i ostrzejszy tył. Silnik pozostał ten sam i ma maksymalną moc 95 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi 63 Nm. Nowością jest jednak poprawienie przyspieszenia w średnim zakresie obrotów, choć już teraz ciężko było się do czegokolwiek przyczepić w tej kwestii. Pojawi się też wersja dla posiadaczy prawa jazdy kat. A2.

NAS Analytics TAG

Nadwozie pozostało bez zmian, więc mamy tu stalową, diamentową ramę, widelec Showa Separate Function Fork Big Piston oraz tylny amortyzator Showa. W skład układu hamulcowego wchodzą m.in. przednie tarcze pływające o średnicy 310 mm. Motocykl waży 209 kg w wersji standardowej i 211 kg w wersji z elektronicznym sprzęgłem. System E-Clutch jest dostępny jako wyposażenie opcjonalne. Informacje na temat motocykla są pokazywane na nowym, pięciocalowym wyświetlaczu TFT z modułem komunikacji Honda RoadSync, dzięki któremu możecie korzystać np. z nawigacji. Nowy podświetlany przełącznik ma ułatwić sterowanie funkcjami wyświetlacza.

Honda daje do wyboru dwa pakiety akcesoriów dla modelu CBR650R. Racing Pack zawiera quick shifter (niedostępny dla wersji E-Clutch), nakładkę na siedzenie pasażera w dopasowanym kolorze, przyciemnianą szybę wyższą o 25 mm od standardowej, tank pad z fakturą przypominającą carbon i logiem CBR, boczne tank pady i wskaźnik poziomu oleju. Pakiet Comfort zawiera podgrzewane manetki, tank bag o pojemności 3 l i torbę na siedzenie o pojemności 15 l.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr