tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista ucieka przed policj i wstpi do niechlubnego klubu. 20-latek blisko pobicia punktowego rekordu Polski
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista ucieka przed policj i wstpi do niechlubnego klubu. 20-latek blisko pobicia punktowego rekordu Polski

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.04.30, 14:50 Drukuj

W miniony weekend policjanci z Krosna mieli w trakcie służby wątpliwą atrakcję w postaci motocyklisty, który postanowił nie zatrzymać się do kontroli. Policjanci rozpoczęli pościg, a motocyklista zebrał pokaźną liczbę punktów karnych. Gdyby uciekał dłużej, to prawdopodobnie pobiłby niechlubny rekord Polski.

Jak czytamy na stronie KMP Krosno, w ostatni weekend kwietnia policjanci z tamtejszej drogówki prowadzili działania "Motocykl" i około godziny 18:30 w miejscowości Dukla, na drodze krajowej nr 19 chcieli zatrzymać do kontroli dwóch motocyklistów. Jeden postanowił współpracować i zatrzymał się, a drugi wybrał opcję ucieczki i prawie potrącił jednego z funkcjonariuszy.

NAS Analytics TAG

Podczas pościgu uciekinier wyprzedzał pojazdy w miejscach niedozwolonych, jechał pod prąd, wjeżdżał na powierzchnię wyłączoną z ruchu i jechał z prędkością ponad 200 km/h na ograniczeniu do 50 km/h. Jeden z pomiarów wyniósł prawie 230 km/h. Policjant dogonił go za miejscowością Rogi i motocyklista widząc, że nie ma szans, podniósł lewą rękę i zatrzymał się.

- Tłumacząc się, dlaczego uciekał, powiedział, że chciał uniknąć konsekwencji i myślał, że mu się uda - powiedział nadkom. Krzysztof Belczyk cytowany przez serwis Krosno112.pl. Jak się jednak okazało, niesłusznie zlekceważył to, że motocykle policyjne tylko wyglądają na ciężkie i nie wziął pod uwagę, że policjanci z drogówki mają lepsze umiejętności.

Według obliczeń niesforny motocyklista popełnił wykroczenia na łączną sumę 226 punktów karnych, a dodatkowo jeszcze nie zatrzymał się do kontroli, co jest przestępstwem. Cała sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Dotychczasowy rekord Polski należy do 56-letniego kierowcy z Warszawy, który popełnił 34 wykroczenia na łączną sumę 265 punktów karnych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr