tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB650R Neo Sports Cafe 2024 - opis, zdjcia, dane techniczne. Ostrzejszy wygld i elektroniczne sprzgo E-Clutch
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB650R Neo Sports Cafe 2024 - opis, zdjcia, dane techniczne. Ostrzejszy wygld i elektroniczne sprzgo E-Clutch

Autor: Wojtek Grzesiak 2023.11.07, 12:55 Drukuj

Honda zaktualizowała model CB650R Neo Sports Cafe, który zyskał nowy wygląd, lepsze przyspieszenie w pełnym zakresie obrotów. Na wyposażeniu pojawi się też rewolucyjne rozwiązanie w postaci elektronicznego sprzęgła E-Clutch. Co zmieniło się w modelu CB650R Neo Sports Cafe na sezon 2024?

Jedną z największych zmian jest wygląd motocykla, gdzie Honda kierowała się filozofią minimalizmu w stylu retro. Wśród nowości są takie elementy jak reflektor, kanapa kierowcy i pasażera oraz tylna owiewka wraz z lampą. Główne skrzypce grają zbiornik paliwa i czterocylindrowy, rzędowy silnik o maksymalnej mocy 95 KM. Maksymalny moment obrotowy wynosi 63 Nm. Przewidziano też wersję dla posiadaczy prawa jazdy kat. A2. Choć dotychczas silnik płynnie oddawał moc, to inżynierowie wykrzesali z niego jeszcze lepsze osiągi w średnim zakresie obrotów.

NAS Analytics TAG

Nadwozie pozostało bez zmian, więc mamy tu stalową, diamentową ramę, widelec Showa Separate Function Fork Big Piston oraz tylny amortyzator Showa. W skład układu hamulcowego wchodzą m.in. przednie tarcze pływające o średnicy 310 mm. Motocykl waży 205 kg w wersji standardowej i 207 kg w wersji z elektronicznym sprzęgłem. System E-Clutch jest dostępny jako wyposażenie opcjonalne. Informacje na temat motocykla są pokazywane na nowym, pięciocalowym wyświetlaczu TFT z modułem komunikacji Honda RoadSync, dzięki któremu możecie korzystać np. z nawigacji. Nowy podświetlany przełącznik ma ułatwić sterowanie funkcjami wyświetlacza.

Honda przewidziała trzy pakiety akcesoriów dla modelu CB650R Neo Sports Cafe. Pierwszy to Style Pack, który obejmuje panele przedniego błotnika, osłony chłodnicy i boczne panele z aluminium, stomp gripy dla lepszego trzymania nóg i osłony zbiornika paliwa oraz czerwony wskaźnik poziomu oleju z logo Hondy. Sport Pack zawiera quick shifter (dla modelu bez E-Clutch), owiewkę, osłonę siedzenia pasażera i tank pad. W pakiecie Comfort są podgrzewane manetki z 5 stopniami ustawień i funkcją pamięci, tank bag z miejscem na telefon i torba na siedzenie o pojemności 17 l, którą można zwiększyć do 22 l.

Motocykl będzie dostępny w czterech malowaniach: Matt Laurel Green Metallic z akcentami w kolorze Matt Vulcan Silver Metallic, Pearl Smoke Gray z akcentami w kolorze Matt Crypton Silver Metallic, Candy Chromosphere Red z akcentami w kolorze Matt Crypton Silver Metallic oraz Matt Gunpowder Black Metallic z akcentami w kolorze Matt Crypton Silver Metallic.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr