tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Brytyjska Partia Zielonych przeciwko motocyklistom
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Brytyjska Partia Zielonych przeciwko motocyklistom

Autor: Beavis 2015.03.24, 11:21 4 Drukuj

Według brytyjskiej Partii Zielonych motocykle powinny być usunięte z buspasów, a mocne maszyny zblokowane do ustalonych prędkości.

Według polityki brytyjskiej Partii Zielonych dotyczącej transportu, mocne motocykle powinny być zblokowane by zmuszać kierowców do przesiadki na skutery i motorowery. Miałaby być to blokada prędkości wyliczonej ze średniej prędkości w Unii Europejskiej.

NAS Analytics TAG

Z wypowiedzi zebranych przez brytyjski portal Visordown można wyczytać, że Partia Zielonych nie chce widzieć wzrostu na rynku motocykli, ponieważ generują one hałas i zanieczyszczenie powietrza. Dodatkowo, Zieloni zakładają, że z powodów bezpieczeństwa buspasy nie powinny być używane przez motocyklistów. Priorytetem dla Partii Zielonych są "piesze wycieczki", rowery oraz transport publiczny. Powodem ma być zapewnienie możliwości transportu każdemu bez względu na sytuację finansową.

Pomysły brytyjskiej Partii Zielonych spotkały się ze sporym sprzeciwem na portalach społecznościowych ze strony motocyklistów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę