tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Benjamin Herrera podpisa kontrakt z Sherco. Czeka go pracowity sezon
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Benjamin Herrera podpisa kontrakt z Sherco. Czeka go pracowity sezon

Autor: Dominika Jochymska 2021.02.15, 10:58 Drukuj

FactoryONE Motorsports, czyli Sherco USA, ogłosiło, że Benjamin Herrera podpisał kontrakt z wspieranym przez nich zespołem wyścigowym MCS Racing Sherco, aby rywalizować w serii Grand National Cross Country (GNCC), wybranych wydarzeniach Hard Enduro i prawdopodobnie także EnduroCrossie.

W ostatnich latach, chilijski zawodnik rozwinął swoje off-roadowe skrzydła ścigając się w jednych z najważniejszych ekstremalnych imprez enduro oraz Mistrzostwach Świata SuperEnduro i EnduroGP. Jako kierowca fabryczny Beta Racing, przez ostatnie trzy lata, zdobywał także złote medale podczas ISDE i tytuły krajowe.

NAS Analytics TAG

- Jestem naprawdę podekscytowany jazdą dla Sherco w tym roku - powiedział Herrera. - Nie mogę się doczekać, aby dołożyć wszelkich starań, co, mam nadzieję, przełoży się na podium w zawodach enduro i ekstremalnych wyścigach terenowych. Jestem naprawdę wdzięczny za wsparcie ze strony Sherco USA, ponieważ wiem, jak trudne są czasy z COVID-19. To naprawdę wiele dla mnie znaczy.

GNCC będzie nową dyscypliną dla Herrery, który wraz z rodakiem Ruyem Barbosą wkroczy do tej serii wyścigów terenowych w USA. Herrera będzie ścigać się na SEF 450 Factory w mistrzostwach, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu, 21 lutego rundą Big Buck GNCC.

Do Herrery dołączy Mistrz Chile w klasie 250cc z 2017 roku i również złoty medalista ISDE Sebastián Taverne oraz 18-letni Lucas Valdebenito, dwukrotny srebrny medalista ISDE i mistrz Chile w Sand Enduro 2018.

Sebastián będzie ścigał się w klasie XC2 na SE 250 Factory, a Lucas będzie ścigał się w XC3 na pokładzie SE 125 Factory. Dołączą do 15-letniego Jacka Joya, aby uczestniczyć w programie "NextGen" prowadzonym przez Roda Marshalla z MSC Racing Sherco.

- Cieszymy się, że możemy wspierać Benjiego, Seba i Lucasa - powiedział Ron Sallman, prezes FactoryONE Motorsports. - Benjamin jest niesamowitym ambasadorem sportu i do tej pory wiele osiągnął w swojej karierze. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co mogą osiągnąć w tym roku nasi zawodnicy. Benji będzie wspaniałym dodatkiem do MCS Racing Sherco.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, zawodnicy skupią się przede wszystkim na GNCC, ale będą również startować w krajowych zawodach enduro, wydarzeniach spod znaku ekstremalnego enduro i prawdopodobnie w całym sezonie EnduroCrossu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr