tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Africa Four CRF 1000R. Apetyczne danie dla smakoszy niewygd
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Africa Four CRF 1000R. Apetyczne danie dla smakoszy niewygd

Autor: Raff 2019.02.15, 11:18 Drukuj

Africa Four CRF1000R to mokry sen wszystkich fanów błota, niewygód i niezbadanej przygody. Ten niemal wzorowy motocykl adventure, choć fizycznie istnieje, nie jest niestety do kupienia, przynajmniej na razie.

"Niemal" piszemy z ostrożności, bo zapewne znajdą się ci, którzy rzucą w to cudo słowem-kamieniem, takim jak "za ciężki" albo "nie ma osłony pod silnik". Brivemo Motos, oficjalny dealer Hondy w Szwajcarii, przygotował tego enduro-scramblera do udziału w organizowanym przez siebie rajdzie "Brivemo Africa Twin Raid" w Maroku.

NAS Analytics TAG

Konstruktorzy Brivemo zaadaptowali zawieszenie z Hondy CRF450R, wykorzystali przy tym pojedynczą tarczę hamulcową dużej średnicy, 4-tłoczkowy zacisk i opony Continental TKC 80. Motocykl otrzymał układ wydechowy 4-in-1 z krótką końcówką wydechu, pojedynczą kanapę i całkiem nowe - reflektor, przedni błotnik i aluminiową kierownicę.

Silnik to znana z modelu CB1000R czterocylindrowa jednostka napędowa o mocy 143,5 KM mocy oraz 104 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Konstrukcja to pochodzi jeszcze z roku 2006 - po raz pierwszy zastosowano ją w modelu CBR 1000RR Fireblade. Teraz, po modyfikacjach napędza nowego nakeda z rodziny Neo Sports Cafe i czyni to bardzo zacnie.

CRF1000R wyposażona jest w elektroniczną przepustnicę i kontrolę trakcji z czterema trybami jazdy, ale bez ABS. Na razie nie ma żadnych informacji na temat ceny, ponieważ motocykl jest prototypem i nie został przeznaczony do sprzedaży. My mamy tylko cichą nadzieję, że Africa Four trafi na stoły wygłodniałych smakoszy bezdroży.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr