tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Symulator Hondy Africa Twin. Poczuj si jak za sterami podrnego enduro!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Symulator Hondy Africa Twin. Poczuj si jak za sterami podrnego enduro!

Autor: Raff 2020.02.02, 12:38 Drukuj

Honda uruchomiła symulator kokpitu nowej wersji modelu CRF 1100 L Africa Twin. Narzędzie to pozwala nie tylko zapoznać się z możliwościami pokładowej elektroniki, ale także poćwiczyć jej obsługę.

Każda z dostępnych na rynku wersji modelu CRF1100L Africa Twin, czyli standardowa w wersji z automatem DCT i manualem oraz Adventure Sports z DCT i bez niego, wyposażone są w 6,5-calowy ekran dotykowy Multi-Information Display (MID) oraz sterownik na kierownicy.

NAS Analytics TAG

Obsługa systemu nie jest skomplikowana, ale wymaga wprawy i przyzwyczajenia. Symulator doskonale sprawdzi się w tym zadaniu, umożliwiając trening obsługi systemu w domowym zaciszu.

Do dyspozycji użytkownika są funkcje takie jak obsługa Apple CarPlay; aktywacja i anulowanie trybu ABS i G, dostosowanie ustawień Honda Selective Torque Control (HSTC), kontroli wheelie, zmiana trybów jazdy, włączanie trybu użytkownika oraz - w odpowiednich wersjach - regulację zawieszenia i trybu działania skrzyni DCT. Symulator wyświetla także inne dane, takie jak czas, czy prędkość.

Najwygodniej korzystać z nowego symulatora na komputerze. Jest on dostępny pod adresem https://powersports.honda.com/legacy/mksa/index.html

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr