tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Africa Twin i tor rallycrossowy. Mierzymy się z kolejnym waszym wyzwaniem! [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Africa Twin i tor rallycrossowy. Mierzymy się z kolejnym waszym wyzwaniem! [FILM]

Autor: Redakcja 2019.09.10, 13:41 1 Drukuj

Byliśmy na Skrzycznem, wjechaliśmy na najwyższą w Polsce górę piachu. W tym roku Honda Africa Twin również dostała od was niełatwe zadanie - miała zmierzyć się z torem rallycrossowym. 

Rallycross to połączenie toru asfaltowego z szutrowym. Zmienna nawierzchnia wymaga zastosowania dwóch zupełnie różnych technik jazdy. Honda projektowała model Africa Twin właśnie do takich zadań, a zatem motocykl nie powinien mieć kłopotu z poradzeniem sobie w takim miejscu.

NAS Analytics TAG

Pomysł sprawdzenia Afryki na torze rallycrossowym rzucił Przemek. Niestety, z uwagi na nawał pracy (Przemek jest mechanikiem motocyklowym) nie mógł dotrzeć na nagranie. Wyznaczył za to godnego zastępcę - swojego kolegę Michała.

Wsparcie podczas testu dał nam także wielokrotny mistrz w trialu - Gabryś Marcinów. Na szczęście mieliśmy do dyspozycji dwa motocykle - Hondę Africa Twin z automatyczną skrzynią DCT i wersję Adventure Sports.

Jak przebiegło wyzwanie i czy obie Afryki dały radę z ekstremalnym wyzwaniem? Odpowiedź znajdziecie w filmie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę