tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Africa Twin i ucieczka z wielkiego poaru [WIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Africa Twin i ucieczka z wielkiego poaru [WIDEO]

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.26, 09:07 Drukuj

Choć tytuł sugeruje sceny z nowego filmu akcji, to jednak ten scenariusz napisało samo życie.

Ben Hannan, który jest autorem nagrania, mieszka, a raczej mieszkał w miejscowości Caperra, w Nowej Południowej Walii. Na początku listopada, na tym obszarze zaczęły szaleć groźne pożary, więc Ben wraz ze swoją matką postanowili się ewakuować. Kobieta uciekała samochodem, a Ben - motocyklem.

NAS Analytics TAG

Choć udało im się ocalić swoje zdrowie i życie, to farma spłonęła doszczętnie. Pożar strawił 52 hektary ziemi, dwa domy i 90% zwierząt trzymanych na farmie, na którą Ben wraz z matką przeprowadzili się po śmierci ojca.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr