tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Africa TwinCRF 1100 L. Mamy nowe informacje!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Africa TwinCRF 1100 L. Mamy nowe informacje!

Autor: Raff 2019.09.12, 11:41 2 Drukuj

Bezdętkowe opony, kolorowy wyświetlacz TFT… Amerykańscy dziennikarze ujawnili kilka detali dotyczących przyszłorocznej edycji Hondy Africa Twin CRf 1100 L.

Zdjęcia przedstawiające zapowiadany model Hondy Africa Twin CRF 1100 L, przeznaczone dla dealerów znalazły się w rękach dziennikarzy z portalu motorcycle.com. Mimo słabej jakości, wyraźnie widać dwie ważne zmiany w stosunku do obecnego modelu.

NAS Analytics TAG

2020-Africa-Twin-5-8093

Od początku Africa Twin była projektowana jako motocykl wyprawowy, stąd nie dziwi obecność powoli wychodzących z użycia opon dętkowych. CHoć takie rozwiązanie pozwala na łatwą naprawę w każdych warunkach, większość nabywców modelu Africa Twin narzekała, że nie ma w ofercie opon bezdętkowych.

Producent najwyraźniej poszedł po rozum do głowy i wprowadził takie właśnie opony  do przyszłorocznej wersji. Z kiepskich zdjęć można wywnioskować to po specyficznym osadzeniu szprych na krawędziach felgi. Podobne rozwiązanie od dawna stosuje BMW.

Kolejnym nowym elementem, którego możemy spodziewać się w przyszłorocznej Afryce, będzie kolorowy wyświetlacz TFT z wieloma funkcjami. Oprócz tak doposażonej wersji, producent przewidział także tańczą, przeznaczoną dla masowej klienteli. Niestety, nie ujawniono jak dotąd czy wspomniane nowinki będą dotyczyć także jej.

2020-Africa-Twin-6-8892

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr