tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Africa TwinCRF 1100 L. Mamy nowe informacje! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Africa TwinCRF 1100 L. Mamy nowe informacje!

Autor: Raff 2019.09.12, 11:41 2 Drukuj

Bezdętkowe opony, kolorowy wyświetlacz TFT… Amerykańscy dziennikarze ujawnili kilka detali dotyczących przyszłorocznej edycji Hondy Africa Twin CRf 1100 L.

Zdjęcia przedstawiające zapowiadany model Hondy Africa Twin CRF 1100 L, przeznaczone dla dealerów znalazły się w rękach dziennikarzy z portalu motorcycle.com. Mimo słabej jakości, wyraźnie widać dwie ważne zmiany w stosunku do obecnego modelu.

~~~~~------~~~~~

2020-Africa-Twin-5-8093

Od początku Africa Twin była projektowana jako motocykl wyprawowy, stąd nie dziwi obecność powoli wychodzących z użycia opon dętkowych. CHoć takie rozwiązanie pozwala na łatwą naprawę w każdych warunkach, większość nabywców modelu Africa Twin narzekała, że nie ma w ofercie opon bezdętkowych.

Producent najwyraźniej poszedł po rozum do głowy i wprowadził takie właśnie opony  do przyszłorocznej wersji. Z kiepskich zdjęć można wywnioskować to po specyficznym osadzeniu szprych na krawędziach felgi. Podobne rozwiązanie od dawna stosuje BMW.

Kolejnym nowym elementem, którego możemy spodziewać się w przyszłorocznej Afryce, będzie kolorowy wyświetlacz TFT z wieloma funkcjami. Oprócz tak doposażonej wersji, producent przewidział także tańczą, przeznaczoną dla masowej klienteli. Niestety, nie ujawniono jak dotąd czy wspomniane nowinki będą dotyczyć także jej.

2020-Africa-Twin-6-8892

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę