tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa Africa Twin CRF 1100 L potwierdzona. Motocykl trafi do salonów w przyszłym roku
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa Africa Twin CRF 1100 L potwierdzona. Motocykl trafi do salonów w przyszłym roku

Autor: Raff 2019.07.25, 11:21 1 Drukuj

Honda Africa Twin CRF 1100 L pojawi się w przyszłym roku, to już pewne. Nowy model, oprócz nieznacznie większej pojemności i wyższej mocy, otrzyma pakiet elementów z obecnej wersji Adventure Sports. Będzie także spełniał wyśrubowaną normę Euro 5.

Dzisiejsza dynamika zmian na rynku motoryzacyjnym może przyprawiać o mdłości. Jeszcze 20-30 lat temu było normą, że dany model produkowano przez kilkanaście lat, dziś ten okres skrócił się do trzech-czterech. Tak jest z obecną generacją modelu Africa Twin, który zadebiutował w 2015 roku, a już niemal gotowy jest jego następca.

NAS Analytics TAG

CRF 1100 L otrzyma rozwiercony o 86 cm3 silnik, co oznacza, że jego pojemność zwiększy się do 1084 cm3. Wzrośnie także moc, choć nieznacznie, moc - z obecnych 94 do 101 KM. Wartość momentu obrotowego również ulegnie zmianie - z 99 do 107 Nm. Zmiany nie są zatem spektakularne, ale z pewnością znaczące.

Zmiany zewnętrzne określić można jako ewolucję- dodanie pakietu elementów (na przykład zbiornika paliwa) z modelu Adventure Sports spowoduje upodobnienie stylistyczne do tej właśnie wersji. Dzięki temu zabiegowi CRF 1100L otrzyma 24 l zbiornik paliwa.

Na razie cicho na temat ewentualnych cen nowej Afryki. Więcej szczegółów pojawi się zapewne bliżej premiery, której spodziewamy się podczas listopadowych targów EICMA.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę