tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa Africa Twin CRF 1100 L potwierdzona. Motocykl trafi do salonw w przyszym roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa Africa Twin CRF 1100 L potwierdzona. Motocykl trafi do salonw w przyszym roku

Autor: Raff 2019.07.25, 11:21 1 Drukuj

Honda Africa Twin CRF 1100 L pojawi się w przyszłym roku, to już pewne. Nowy model, oprócz nieznacznie większej pojemności i wyższej mocy, otrzyma pakiet elementów z obecnej wersji Adventure Sports. Będzie także spełniał wyśrubowaną normę Euro 5.

Dzisiejsza dynamika zmian na rynku motoryzacyjnym może przyprawiać o mdłości. Jeszcze 20-30 lat temu było normą, że dany model produkowano przez kilkanaście lat, dziś ten okres skrócił się do trzech-czterech. Tak jest z obecną generacją modelu Africa Twin, który zadebiutował w 2015 roku, a już niemal gotowy jest jego następca.

NAS Analytics TAG

CRF 1100 L otrzyma rozwiercony o 86 cm3 silnik, co oznacza, że jego pojemność zwiększy się do 1084 cm3. Wzrośnie także moc, choć nieznacznie, moc - z obecnych 94 do 101 KM. Wartość momentu obrotowego również ulegnie zmianie - z 99 do 107 Nm. Zmiany nie są zatem spektakularne, ale z pewnością znaczące.

Zmiany zewnętrzne określić można jako ewolucję- dodanie pakietu elementów (na przykład zbiornika paliwa) z modelu Adventure Sports spowoduje upodobnienie stylistyczne do tej właśnie wersji. Dzięki temu zabiegowi CRF 1100L otrzyma 24 l zbiornik paliwa.

Na razie cicho na temat ewentualnych cen nowej Afryki. Więcej szczegółów pojawi się zapewne bliżej premiery, której spodziewamy się podczas listopadowych targów EICMA.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr