tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Africa Twin bdzie wyposaona w radary. Producent ma ju patenty
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Africa Twin bdzie wyposaona w radary. Producent ma ju patenty

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.06, 08:36 Drukuj

Africa Twin będzie wyposażona w radary, a wskazują na to najnowsze patenty producenta. Wcześniej pojawiły się także szkice pokazujące podobne rozwiązanie w modelu Gold Wing.

Choć Honda zaprezentowała już swoje nowości na sezon 2021, to powoli wiemy, czego możemy spodziewać się w przyszłym sezonie. Producent zamierza podążyć za radarowymi trendami i umieścić te urządzenia w dwóch modelach. Szkice patentowe pokazujące system radarów w modelu Gold Wing ukazały się w listopadzie ubiegłego roku, a teraz przyszedł czas na model Africa Twin.

NAS Analytics TAG

Podobnie jak w swoim flagowym turystyku, radary będą umieszczone zarówno z przodu jak i z tyłu motocykla. O ile przedni radar jest sprytnie i logicznie umieszczony pod reflektorem, o tyle lokalizacja tylnego urządzenia może budzić wątpliwości. Producent postawił na zamontowanie go w mocowaniu tablicy rejestracyjnej, co może pokrzyżować plany tych, którzy chcieliby założyć do swojego motocykla tak zwany fender eliminator - czyli krótsze mocowanie, które nie tylko lepiej wygląda, ale także będzie mniej podatne na uszkodzenia w terenie.

Pojawienie się czujników z przodu i z tyłu oznacza, że na pokładzie zobaczymy nie tylko aktywny tempomat, ale także system monitorowania martwego pola. Mamy nadzieję, że Honda zdecyduje się na montaż radarów już w motocyklach na rok modelowy 2022.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr