tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wicej przygody w przygodzie. Honda prezentuje model Africa Twin Adventure Sports
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wicej przygody w przygodzie. Honda prezentuje model Africa Twin Adventure Sports

Autor: Informacja prasowa 2018.03.09, 12:15 Drukuj

Honda Africa Twin Adventure Sports to większy zasięg i lepsza ochrona przed skutkami jazdy w terenie. To motocykl, dla którego obecność dróg nie ma żadnego znaczenia.

Honda uzupełnia ofertę motocykli adventure o model Africa Twin Adventure Sports. W porównaniu do standardowej wersji, Adventure Sports otrzymała kilka modyfikacji, które przydadzą się podczas dalekich wypraw. Pierwsza z nich to powiększony zbiornik paliwa, który ma teraz 24,2 l, co pozwoliło zwiększyć zasięg do nawet 500 km.

NAS Analytics TAG

Africa Twin Adventure Sports jest także świetnie przystosowana do podróży po bezdrożach. W standardzie ma płytę chroniącą silnik, gmole i w pełni regulowane zawieszenie SHOWA o dużym skoku. Do napędu posłużył chłodzony cieczą dwucylindrowy silnik rzędowy o pojemności 998 cm3 i mocy 95 KM.

Jednostka napędowa ma wał korbowy pracujący w zakresie 270° oraz głowicę Uni-cam ze zmodernizowanym układem wydechowym, co zapewnia niepowtarzalne brzmienie i znakomitą elastyczność. W opcji dostępna jest dwusprzęgłowa skrzynia biegów DCT, przystosowana do jazdy off-roadowej. Na pokładzie znalazły się także elektronicznie sterowana przepustnica z trzema trybami jazdy, przełącznik G, który uruchamia agresywną terenową charakterystykę silnika, układ kontroli momentu obrotowego HSTC i układ hamowania silnikiem.

Honda Africa Twin Adventure Sports dostępna jest w cenie 69 900 zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr