tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przygoda czeka na ciebie! Honda zaprasza na Adventure Week
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przygoda czeka na ciebie! Honda zaprasza na Adventure Week

Autor: Informacja prasowa 2018.03.19, 11:16 Drukuj

Pachnąca nowością Honda Africa Twin Adventure Sports, niezwykły X-ADV oraz ulepszona Honda NC750X są głównymi atrakcjami trwającego w salonach Hondy Adventure Week. Spiesz się, czas promocji jest ograniczony!

Od 19 do 24 marca w salonach Hondy trwa Adventure Week - spotkanie z bohaterami bezdroży i twardymi podróżnikami, czyli modelami z segmentu Adventure. Całkiem nowa Africa Twin Adventure Sports, nowatorski X-ADV oraz ulepszona pod wieloma względami NC750X czekają na ciebie w autoryzowanych salonach Hondy.

NAS Analytics TAG

Jeśli zdecydujesz się zamówić motocykl z segmentu Adventure, otrzymasz bezpłatnie zestaw kosmetyków najnowszej linii Honda Care o wartości 300 zł brutto. To nie wszystko - w czasie trwania Adventure Week każdy kto kupi akcesoria do motocykla Honda z segmentu Adventure, otrzyma rabat 20%. Pierwsze osoby odwiedzające salony Hondy w czasie trwania promocji otrzymają drobny upominek. Warto się spieszyć, bo liczba upominków jest ograniczona.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr