tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guy Martin i Honda Africa Twin na torze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Guy Martin i Honda Africa Twin na torze

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.08, 16:37 Drukuj

Kiedy na rekreacyjnym dniu na torze wyścigowym spotykasz słynnego Guya Martina, możesz się sporo dowiedzieć o własnych umiejętnościach. Autor poniższego filmu jadąc Hayabusą nie był w stanie dotrzymać kroku mistrzowi na turystycznym enduro Hondy.

Czasem na gwiazdę z pierwszych stron gazet można się przypadkiem natknąć w warzywniaku. W przypadku motocyklowych celebrytów ich odpowiednikiem są np. otwarte dni na torach wyścigowych, takich jak brytyjski Cadwell Park. Autor filmu wybrał się tam przewietrzyć swoją Hayabusę i spotkał przy tym słynnego mistrza wyścigów TT, Guya Martina, zażywającego przyjemności na mało sprinterskiej Hondzie Africa Twin.

NAS Analytics TAG

Po kilku leniwych okrążeniach, połączonych z podpatrywaniem słynnego kierowcy, uznał chyba, że z jego formą nie jest tak źle, skoro wciąż siedzi mu na ogonie. Wtedy okazało się, że Martin prawdopodobnie tylko grzał opony, ponieważ w pewnym momencie "odpalił wrotki" i zniknął z pola widzenia. Akurat ten widok nie jest specjalnie obcy jego rywalom z wyścigów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr