tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 John McGuinness poza ekip Hondy w sezonie 2018
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

John McGuinness poza ekip Hondy w sezonie 2018

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.20, 12:24 Drukuj

Honda Motor Europe ogłosiła duet swoich kierowców na sezon 2018 w wyścigach ulicznych. W jej barwach wystartują Ian Hutchinson oraz Lee Johnston, zabraknie za to najbardziej utytułowanego zawodnika Hondy - Johna McGuinnessa. Z tego powodu pojawiło się kilka spekulacji co do jego przyszłości.

John McGuinness jest prawdziwą legendą brytyjskich wyścigów ulicznych, w najsłynniejszym wyścigu TT na wyspie Man zwyciężał aż 23 razy. Do pobicia dotychczasowego rekordu Joeya Dunlopa brakuje mu jeszcze czterech wygranych, jednak wydarzenia minionego sezonu bardzo go od tego oddaliły. W maju został poważnie ranny w czasie treningów do imprezy North West 200 i z tego powodu nie wystartował na wyspie Man.

NAS Analytics TAG

Brytyjski mistrz niemal od początku swojej kariery związany był z Hondą, lecz nie pojawił się w składzie tej ekipy na przyszły rok. Spowodowało to falę domysłów, z których najpewniejsze wydają się trzy opcje. Po pierwsze, 45-letni zawodnik, mający na utrzymaniu rodzinę, może po prostu przejść na sportową emeryturę. Po drugie, mając na uwadze nie do końca wyleczone kontuzje, może ograniczyć do minimum kalendarz swoich startów w przyszłym sezonie, skupiając się tylko na wyścigu na wyspie Man.

Trzecia opcja jest najbardziej interesująca. Być może drogi wieloletnich partnerów się rozejdą i legendarny zawodnik na sam koniec kariery zmieni ekipę. Na twitterze pojawiło się znaczące zdjęcie, wykonane przez jednego z dyrektorów wyścigu TT, na którym John McGuinness siedzi na wyścigowym Nortonie SG6. Wygląda to na żart, ale kto wie? Sportowe ambicje obecnego właściciela firmy Norton są powszechnie znane.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr