tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Legenda powraca! John McGuiness wystartuje w Isle of Man Classic TT NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Legenda powraca! John McGuiness wystartuje w Isle of Man Classic TT

Autor: Raff 2018.07.10, 15:03 Drukuj

John McGuinness, prawdziwa legenda wyścigów ulicznych, wraca na Isle of Man TT. 23-krotny zwycięzca tej rywalizacji, mimo niedawnej poważnej kontuzji, nie zamierza żegnać się z prędkością.

23-krotny zwycięzca Isle of Man TT, John McGuinness, wraca do zdrowia po fatalnym wypadku, któremu uległ podczas wyścigu North-West 200 w 2017 roku. Sprawa wyglądała tak poważnie, że nie było wiadomo czy McGuinessowi uda się powrócić do formy.

Wygląda na to, że rekonwalescencja przebiega znakomicie - McGuiness ogłosił zamiar wystartowania w tegorocznej edycji Classics TT. Ponownie wystartuje w barwach Team Winfield Paton podczas czterech okrążeń Bennetts Senior Classic TT Race, 25 sierpnia.

McGuiness pojedzie tym samym motocyklem, którym ścigał się w latach 2013-2016 - Patonem 500 cm3. Brytyjczyk wciąż jest posiadaczem rekordu Senior TT dla czterech okrążeń, który wynosi 1:09:23.903.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę