tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Peter Hickman wycofuje się z wyścigu Isle of Man Classic TT

Peter Hickman wycofuje się z wyścigu Isle of Man Classic TT

Autor: Raff 2018.07.18, 11:44 Drukuj

Peter Hickman, jeden z najwybitniejszych zawodników Isle of Man TT wycofał się z wyścigu Bennetts Classic TT, który ma się odbyć pod koniec sierpnia.

O wyścigu Bennetts Classic TT pisaliśmy niedawno w kontekście powrotu Johna McGuinessa do rywalizacji. Peter Hickman to jeden z jego największych rywali i, podobnie jak McGuiness, posiadacz wielu rekordów wyścigu.

Powodem wycofania się Hickmana z Classic TT jest chęć skupienia się na krótszych torach. Jak twierdzi Hickman, ryzyko poważnej kontuzji na torze Isle of Man TT jest bardzo duże, a ewentualny uraz mógłby pokrzyżować jego plany startów w British Superbike.

Peter Hickman został podczas tegorocznej edycji Isle of Man TT dwukrotnym rekordzistą wyścigu - w klasie Superstock TT (na 4 okrążeniach) i Senior TT (na 6 okrążeniach). Do Hickmana należy również aktualny rekord prędkości toru, wynoszący 217,989 km/h.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę