tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Peter Hickman wycofuje się z wyścigu Isle of Man Classic TT Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Peter Hickman wycofuje się z wyścigu Isle of Man Classic TT

Autor: Raff 2018.07.18, 11:44 Drukuj

Peter Hickman, jeden z najwybitniejszych zawodników Isle of Man TT wycofał się z wyścigu Bennetts Classic TT, który ma się odbyć pod koniec sierpnia.

O wyścigu Bennetts Classic TT pisaliśmy niedawno w kontekście powrotu Johna McGuinessa do rywalizacji. Peter Hickman to jeden z jego największych rywali i, podobnie jak McGuiness, posiadacz wielu rekordów wyścigu.

__________________________________________

Powodem wycofania się Hickmana z Classic TT jest chęć skupienia się na krótszych torach. Jak twierdzi Hickman, ryzyko poważnej kontuzji na torze Isle of Man TT jest bardzo duże, a ewentualny uraz mógłby pokrzyżować jego plany startów w British Superbike.

Peter Hickman został podczas tegorocznej edycji Isle of Man TT dwukrotnym rekordzistą wyścigu - w klasie Superstock TT (na 4 okrążeniach) i Senior TT (na 6 okrążeniach). Do Hickmana należy również aktualny rekord prędkości toru, wynoszący 217,989 km/h.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę