tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 John McGuinness wraca na Isle of Man na motocyklu Norton
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

John McGuinness wraca na Isle of Man na motocyklu Norton

Autor: Jarek Benito Czech 2018.02.08, 13:41 2 Drukuj

Nieobecny w ubiegłorocznej edycji TT Isle of Man z powodu poważnej kontuzji McGuinness, wraca na najsłynniejszy wyścig uliczny z nowym motocyklem. Norton SG7.

Plotki krążące wokół końca współpracy McGuinnessa i Hondy sprawdziły się. 23 krotny zwycięzca wyścigów TT na Wyspie Man przechodzi do Nortona. To z całą pewnością niemała niespodzianka, biorąc pod uwagę wieloletnie partnerstwo z Hondą. Czy przejście do ekipy Nortona pomoże mu przeskoczyć osiągnięcie Joeya Dunlopa w postaci 26 wygranych?

NAS Analytics TAG

John McGuinness Norton SG7 Isle of Man TT 04

John ma już 45 lat i wystartuje w klasie Superbike, oraz w klasie seniorów. Wiek i osiągnięcia zobowiązują.

Brytyjczyk po raz pierwszy wystartował w wieku 18 lat i od tego momentu cieszył fanów wyścigów motocyklowych swoją precyzją i determinacją, pędząc po uliczkach wyspy Man ze średnią prędkością przekraczającą magiczne 200km/h.

Ostatnia wygrana miała miejsce w Senior TT w 2015 roku. Rok 2017 był pechowy, gdyż podczas treningu przed irlandzkim wyścigiem North West 200 mocno połamał kości i wykluczył się tym samym z udziału w legendarnym TT. Zawodnicy wyścigów motocyklowych nie mogą żyć bez adrenaliny. To jest sens ich życia, więc możemy być pewni tego, że John McGuinness będzie odkręcał manetkę w 100% i pokarze nam na co jeszcze go stać.  A tak na marginesie, to mamy urodziny tego samego dnia, więc może jakaś wspólna impreza?

John McGuinness

John miał problem z konkurencyjnymi motocyklami i młodymi zawodnikami, którzy coraz bardziej utrudniali mu wygrywanie. Jak sam twierdzi, Norton SG jest sprzętem na miarę podium, a może nawet zwycięstwa. Ciągle jest w trakcie rehabilitacji i z końcem miesiąca powinien pozbyć się stabilizatora lewej nogi (jeśli tak to się nazywa…)

Teraz przyjdzie czas na treningi i strojenie motocykla pod dyktando żywej legendy TT. Jak sam twierdzi, atmosfera w ekipie jest wspaniała i będzie dążył do powtórzenia sukcesu Stevea Hislopa, który na motocyklu ze stajni Nortona wygrał w 1992 roku.

SteveHislopTT92Start

Nie możemy się już doczekać powrotu McGuinnessa i wyścigów, o których sam Valentino Rossi powiedział, iż start w TT jest niesamowity, a zawodnicy mają gigantyczne jaja. Sam zrobił okrążenie w turystycznym tempie i zrozumiał, że ludzie to kochają, bo jest zwyczajnie ku**wsko zaje**iste. Dla niego samego zbyt niebezpieczne, a wielu zawodników, to zwyczajnie szaleńcy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:Adam 08/02/2018 15:24

pokarze... brawo

Odpowiedz
Autor: Ortodonta 09/02/2018 02:21

Ciiii

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr