tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Isle of man TT. Dean Harrison miażdży legendarną barierę 17 minut! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Isle of man TT. Dean Harrison miażdży legendarną barierę 17 minut!

Autor: Raff 2018.05.30, 14:34 Drukuj

We wtorek Dean Harrison pokonał barierę 17 minut na okrążeniu Isle of Man TT. Jest tym samym jednym z dwóch zawodników, którym udała się ta sztuka.

Dzięki wyjątkowo sprzyjającej pogodzie Dean Harrison osiągnął zawrotną średnią przejazdu - 214.78 km/h, która stała się nieoficjalnym na razie rekordem w klasie Superbike. Taki wynik pozwolił mu pokonać okrążenie w czasie krótszym niż 17 minut. Harrison jest tym samym drugim, po Michaelu Dunlopie, zawodnikiem, który osiągnął czas poniżej 17 minut.

NAS Analytics TAG

Zawodnik Silicone Engineering Kawasaki już na samym początku dał do zrozumienia jaki jest jego cel, pokonując pierwsze okrążenie ze średnią  prędkością samego początku postawił znacznik z okrążeniem początkowym 214.27 km/h - było to najszybsze w historii okrążenie początkowe.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę