tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Isle of man TT. Dean Harrison miady legendarn barier 17 minut!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Isle of man TT. Dean Harrison miady legendarn barier 17 minut!

Autor: Raff 2018.05.30, 14:34 Drukuj

We wtorek Dean Harrison pokonał barierę 17 minut na okrążeniu Isle of Man TT. Jest tym samym jednym z dwóch zawodników, którym udała się ta sztuka.

Dzięki wyjątkowo sprzyjającej pogodzie Dean Harrison osiągnął zawrotną średnią przejazdu - 214.78 km/h, która stała się nieoficjalnym na razie rekordem w klasie Superbike. Taki wynik pozwolił mu pokonać okrążenie w czasie krótszym niż 17 minut. Harrison jest tym samym drugim, po Michaelu Dunlopie, zawodnikiem, który osiągnął czas poniżej 17 minut.

NAS Analytics TAG

Zawodnik Silicone Engineering Kawasaki już na samym początku dał do zrozumienia jaki jest jego cel, pokonując pierwsze okrążenie ze średnią  prędkością samego początku postawił znacznik z okrążeniem początkowym 214.27 km/h - było to najszybsze w historii okrążenie początkowe.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr