tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guy Martin kontra Michael Dunlop. Zobacz genialny onboard z Isle of Man TT [FILM] NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Guy Martin kontra Michael Dunlop. Zobacz genialny onboard z Isle of Man TT [FILM]

Autor: Raff 2018.06.03, 14:02 1 Drukuj

Genialny onboard z rywalizacji Michaela Dunlopa i Guya Martina uświadamia jak bardzo niebezpieczne są wyścigi Isle of Man TT.

Każdy onboard z Isle of Man TT powoduje u nas cierpnięcie łydek. Każde nagranie uświadamia jak szalenie niebezpieczny jest to wyścig. Krawężniki, latarnie, studzienki o budynki, a między nimi motocykliści pędzący z prędkościami bliskimi 300 km/h.

NAS Analytics TAG

Tak, Isle of Man TT to szaleństwo w czystej postaci, ostatnia taka impreza motocyklowa w starym stylu, z zawodnikami, którzy śmieją się śmierci w twarz. Impreza, która nie przystaje do dzisiejszej sterylnej rzeczywistości z obsesją bezpieczeństwa.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę